Popular posts  

Banesa me qera lezhe

- -

. . . Vila eshte e ndertuar vitet e fundit, me nje siperfaqe 300 m2 e brendshme dhe 450 m2 parcela e tokes. . Kati i 6 me lift, lidhja meTermokos. Jepen banesa me qera ne plazhin e Shengjinit. Kerkoj shtepi,apartament, banesa, Lezhë, Kerkoj shtepi ose appartamento me qera per periudhen 4_15 Gusht 2016 te kompletuar che me parkegj. Na. . Me Airbnb i përkasim çdo vendi. Njësi me qira në Tirana. Banesa posedon: Salon me kuzhine Dhome gjumi Tualet Terase. Apartamente dhe banesa me qera per pushime. . Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Lezhë, Shtepia eshte sapo e rinkosntruktuar me te gjitha kushtet,ne katin e dyte, permban 1-Sallon 2 dhoma gjumi +banjo. Informacione të tjera. Apartamente, Banesa Shengjin & Lezhe, Lezhe. Apartamente dhe banesa me qera per pushime. Dupleks i rehatshëm pranë zonës së bllokut. Shtepi private dhe apartamente me qera me cmime te lira te 2023 me ose pa komision si dhe fiori di bosco. . 10 maj 2022 - Merr me qira nga njerëzit në Ishull Lezhë, Shqipëri me $20/natë. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka. Jap banes me qera ne Shengjin 0 Shqipëri, Lezhë, Lezhë 3 1 Banimi Detajët Erges 2 vjet më parë Me qira Mobiluar Banesa ndodhet ne Shengjin Shqiperi 1€ Shqipëri, Lezhë,. 10 maj 2022 - Merr me qira nga njerëzit në Ishull Lezhë, Shqipëri me $20/natë. Shtepi me qera - Banes,apartament me qera. Me Airbnb i përkasim çdo vendi. Best real. Leshohet banesa me qera ne Shengjin me pamje nga deti ! Numri i dhomave: 1 Dje 08:36 Apartament me qera ne shengjin me pamje fantastike 40 EUR / ditë Numri i dhomave:. Albanian;. Albanian;. >. BANESA PUSHIMI Lezhe Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 02/08/2018 13:24 Post Id: 55315 Japim banesa me qera 1+1 dhe garsionere per pushues ndodhemi. Shtepi me qera - Banes,apartament me qera. Vila eshte e ndertuar vitet e fundit, me nje siperfaqe 300 m2 e brendshme dhe 450 m2 parcela e tokes. Ne qytetin bregdetar te Shengjinit japim banesa me qera 1+1 dhe Garsoniere. Shtepi me qera - Banes,apartament me qera. Shpi me qera bosh lezhe dhe apartamente me qera me ose pa kapar. Banes me qera Qera ditore dhe dhoma plazhi ne Lezhe Post Id: 130354 Apartamenti ju ofron nje qendrim teper komod me kushte te mira dhe me hapsira te medha banimi,,, me. Vila eshte e ndertuar vitet e fundit, me nje siperfaqe 300 m2 e brendshme dhe 450 m2 parcela e tokes. 10 maj 2022 - Merr me qira nga njerëzit në Ishull Lezhë, Shqipëri me $20/natë. Shtepi private dhe apartamente me qera me cmime te lira te 2023 me ose pa komision si dhe fiori di bosco. Jepen banesa me qera ne plazhin e Shengjinit. Vila eshte e ndertuar vitet e fundit, me nje siperfaqe 300 m2 e brendshme dhe 450 m2 parcela e tokes. merrmeqira. Kati i 6 me lift, lidhja meTermokos. Dupleks i rehatshëm pranë zonës së bllokut. Identifikohu; Regjistrohu Dergo Njoftim; al. Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Lezhë, Shtepia eshte sapo e rinkosntruktuar me te gjitha kushtet,ne katin e dyte, permban 1-Sallon 2 dhoma gjumi +banjo. . Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Me Airbnb i përkasim çdo vendi. Vile dy kateshe ne shitje ne zonen e Don Boskos, ne TiraneShitje. . Identifikohu; Regjistrohu Dergo Njoftim; al. LESHOHET BANESA ME QERA ME 2 DHOMA GJUMI 250 EUR / muaj Numri i dhomave: 3 Sot 17:15 Agjent për shitje të pronës Jepet me qera Banesa 2 Dhomëshe 72m2 kati 5. Jap banes me qera ne Shengjin 0 Shqipëri, Lezhë, Lezhë 3 1 Banimi Detajët Erges 2 vjet më parë Me qira Mobiluar Banesa ndodhet ne Shengjin Shqiperi 1€ Shqipëri, Lezhë,. . met_scrip_pic my benefits calwin login.

Other posts

y>