Popular posts  

Shtepi private ne shitje ne farke

- -

com - Falas. STD28251; Dhoma:3; Sip:125 m 2;. al - Real Estate Albania, agjensia imobiliare qe disponon Vila dhe Shtepi ne Shitje ne te gjithe Shqiperine. . Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash. Home Properties Team 21 Contact Us. Trualli eshte i rethuar me permasat 50*20. Informacion mbi Apartamentin: • Ndertim i ri (2012) • Kati i 3 • Siperfaqe e apartamentit (Neto): 94m2. Shitet Apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate Tirane Shtepi ne Shitje Data: 01/02/2023 14:36 Post Id: 621407 Apartamenti ka pamje nga liqeni dhe ndricim natyral. . . Toke ne farke dhe njoftime per prona ne shitje,. . . € 1. . 00: Kati: 6: extra info;. . . . 28 km nga qendra: Qyteti - Zona : Tirane - Sauk/Qendra TEG: Adresa : Rruga e Vilave Farke,Shqiperia - Harta: Lexime : 0 : Shitet Apartament 2+1+2wc+1 Verande + Garazhd- Te Rezidenca Halisof - Ngjitur Me Teg - Apartamenti Shitet Bosh - Çdo Gje. . Shitet nje shtepi private ne lagjen 5 maji mbrapa ish divizionit. SHTEPI NE SHITJE - PAZARI I RI Shitet 2+1+2banjo+2ballkone, kati 5, 106 M2, me dy garazhe, ne faze perfundimi, pallat. Shtepi / Vila Shitet shtëpi private ne Berat. . 300,000 € 400 m² 7 dhoma Tiranë 12 nëntor 10:29 300. . 06. #shtepi private ne tirane ; #shes shtepi 2+1 ne tirane ; #sa banor ka londra ; #apartamente ne shitje ne durres plazh ; #garsoniere ne shitje tirane ;. 125,000 €. Vile ne shitje ne Farke ne Tirane. #njoftime al shtepi ne shitje ; #shtepi private kombinat ; #pallate ne ndertim tek inxhinieria e ndertimit ; #restorant fresku apartament ; #apartamente ne shitje ne tirane 2023 ;. Apartamente Laptop Apartamente > me qera Mobileri. al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Ndodhet ne nje pallat te ri ne faze perfundimi tek ndertimet me cilesore ne Tirane, ne ajer te paster, qetesi, gjelberim, shume parqe, larmi sherbimesh, siguri absolute 24/7. Baths : 3. SHITET SHTEPI PRIVATE NE FARKE 100. Shtepi ne shitje 31/01/2023 16:46 Post ID: 60256 0692955910 Disponojmë Vilë për Shitje, 3-Katëshe, e cila ndodhet e pozicionuar në Farkë. . . Shtepi ne shitje 02/02/2023 14:18 Post ID: 93053. . met_scrip_pic titleist t300 vs callaway mavrik irons.

Other posts

y>